Gdy domowe metody powiększania ust zawodzą, zwykle przestajemy podejmować jakiekolwiek próby zmiany ich wyglądu. Nie jest to jednak właściwe podejście. Istnieje przynajmniej kilka znakomitych rozwiązań, które można przetestować w salonach kosmetycznych. Co warto wiedzieć na temat korzystania z nich?

Kto może skorzystać z powiększania ust?

Choć powiekszanie ust jest uważane za zabieg typowo kobiecy, nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby również panowie zainteresowali się możliwościami, jakie przed nimi otwiera. Nie każdy uważa przecież, że naturalny wygląd jego ust jest bliski ideałowi, a zabieg jest w stanie to zmienić. Poprawie może przecież ulec nie tylko ich kształt, ale również koloryt.

Popularne metody powiększania ust nie ograniczają się zresztą do powiększania zbyt wąskich warg. To także doskonały sposób na eliminację dysproporcji jakie zachodzą między wargami górną i wodną oraz na usunięcie asymetrii w budowie jednej z nich. Dzięki powiększaniu ust można też pozbyć się oznak świadczących o ich odwodnieniu i odbudować czerwień wargową.

Czy zabieg powiększania ust powinien być konsultowany z lekarzem?

Powiekszanie ust nie jest zabiegiem przesadnie inwazyjnym. Mimo wszystko, warto porozmawiać z lekarzem medycyny estetycznej zarówno o ewentualnych wątpliwościach z nim związanych, jak i o naszych oczekiwaniach. Wizyta jest też dobrym pomysłem wtedy, gdy marzymy o zmianie wyglądu naszych ust, nie mamy jednak pewności, która z metod okaże się najlepszym rozwiązaniem w naszym przypadku.

Lekarz zwykle nie ogranicza się zresztą do przedyskutowania wątpliwości, choć zawsze jest to ważna część spotkania z nim. Podczas wizyty można oczekiwać również fachowej oceny stanu naszych ust. Pozwoli to nie tylko na wybór najlepszej z metod powiększania. Może też przyczynić się do wskazania ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Dobrze wykonany zabieg powinien być poprzedzony stworzeniem indywidualnego planu działania. Brak odpowiedniej opieki lekarskiej może więc sprawić, że efekty będą znacząco odbiegać od oczekiwań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here