Szafy wykonane z metalu są skierowane do klientów, którzy poszukują mebli oferujących maksymalne bezpieczeństwo przechowywanej zawartości. To bardzo funkcjonalne meble, które znajdą zastosowanie w biurach, sklepach, ośrodkach oświaty oraz placówkach medycznych. Do czego możemy wykorzystać specjalistyczne meble metalowe?

Szafy metalowe jako obowiązkowe wyposażenie biura

Przedsiębiorcy są zobligowani do zapewniania dokumentom firmowym należytej ochrony przed zgubieniem, zniszczeniem lub rozpowszechnieniem. W związku z tym wyróżniamy specjalistyczne meble metalowe z certyfikatem, który dopuszcza przechowywanie określonego rodzaju dokumentów. Tego typu meble doskonale sprawdzają się również w biurze. Są projektowane w taki sposób, aby przechowywać segregatory, różne akcesoria, a także materiały niezbędne w codziennej pracy. Odznaczają się solidnym wykonaniem i zamknięciem na zamek szyfrowy lub elektroniczny.

Meble do ośrodków użyteczności publicznej

Popularnym wyborem są również szafki skrytkowe. Znajdziemy je na siłowni, basenie, w dużych zakładach pracy, a także w szkole. To meble modułowe, które możemy dostosować do potrzeb wybranego ośrodka. W segmencie znajdują się skrytki zamykane na kluczyk. Dzięki temu, każdy klient, pracownik lub uczeń zyskuje własną przestrzeń do przechowywania osobistych przedmiotów.

Szafy stworzone z myślą o bezpiecznym przechowywaniu danych osobowych

Rozporządzenie RODO wprowadziło zaostrzone przepisy związane z przechowywaniem danych osobowych. Wyróżniamy kartotekowe szafy metalowe, które często są stosowane przez placówki medyczne do gromadzenia i archiwizowania danych osobowych pacjentów. Tego typu meble są odpowiednio zabezpieczone oraz wyposażone w systemy stabilizujące. Jest to niezbędne ze względu na ich wysoką wagę oraz zastosowanie. Meble metalowe są produkowane w taki sposób, aby spełniać niezbędne wymogi i regulacje BHP.

Inne rodzaje specjalistycznych szaf metalowych

rodzaje specjalistycznych szaf metalowych

Producenci dbają o bogaty wybór, dzięki czemu, każdy klient znajdzie meble metalowe dostosowane do swoich potrzeb: sejfy, szafy na mapy, szafy warsztatowe, a nawet specjalne kontenery do segregacji śmieci. Dużą popularnością cieszą się szafy platformowe stanowiące nieodzowny element wyposażenia magazynów oraz sortowni. Meble metalowe kupują także prywatni klienci do swoich domów. To świetna propozycja do wnętrz zachowanych w stylu loftowym oraz industrialnym.

Gdzie możemy zakupić odpowiednie meble metalowe?

Szafy metalowe dostosowane do naszych oczekiwań możemy bez trudu zamówić przez Internet. Bogaty wybór takich mebli oferuje nam sklep online https://www.wyposazeniegaudia.pl. Znajdziemy tu meble biurowe, medyczne, szkolne, magazynowe, warsztatowe, a także specjalistyczne szafy na dokumenty tajne oraz broń. Sklep oferuje przystępne ceny, możliwość personalizacji zamówienia, a także wygodne metody dostawy zamówionych produktów, dzięki czemu, każdy klient może liczyć na pełną satysfakcję z dokonanych zakupów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here