Wesele w stylu boho to propozycja dla kobiet, które posiadają romantycznych duszę, ale także dla tych, które są sentymentalne oraz lubią naturalne dodatki. Sala weselna przystrojona jest w elementy z drewna, kwiatów i naturalnych barw. Przyjęcie nie jest przygotowane pod linijkę. Wiele par młodych decyduje się właśnie na taki styl, w nadziei na miłą i swobodną atmosferę.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/wesele-w-stylu-boho/

Dla kogo przeznaczony jest taki styl?

Przede wszystkim jest przeznaczony dla osób, które nie chcą przepychu i chcą, aby najważniejszy dzień w ich życiu odbył się bez zbędnego sztucznego klimatu. Jakie są elementy ślubu w stylu boho. Przede wszystkim:

  • drewno
  • duże ilości świec na stołach
  • suknie z koronek w luźnym stylu
  • luźne upięcie
  • rustykalne dodatki

Wszystkie te elementy, sprawiają, że przyjęcie weselne ma charakter boho. Nie są to jednak jedyne elementy. Na to składa się duża ilość czynników. Zaczynając od zaproszeń ślubnych, które muszą wyróżniać się od zwykłych zaproszeń. Najchętniej pary młode sięgają po zaproszenia posiadające element z roślinnością. Gość, otrzymujący takie zaproszenie z pewnością odniesie wrażenie, że przyjęcie będzie posiadało niezywkle przyjazną i ciepłą atmosferę.

Dekoracje na weselu w stylu boho

Głównymi elementami są przede wszystkim drewno, świece oraz kwiaty, które będą sprawiały wrażenie, że zostały zerwane z ogrodu. Jeśli chodzi o materiały popularna jest bawełna i jedwab. Wiele par decyduje się także na wesele pod otwartym niebem. To sprawa, że ozdabiają dodatkowo drzewa np. lampionami. To bardzo popularny dodatek, który można w prosty sposób zamówić przez Internet. Nie kosztuje on także masy pieniędzy, a efekt będzie nieziemski.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here