Na czym polega przewaga profesjonalnego sprzętu gastronomicznego nad tym, co jest w kuchni typowego Polaka? Z reguły na jakości użytkowania takich rzeczy oraz tego, co spod nich wychodzi.

Przeanalizujmy to na kilku przykładach… Będą to piece konwekcyjne, witryny chłodnicze oraz piece cukiernicze.

Szukasz nowoczesnych pieców do gastronomii? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na gp-piece.pl. A jeśli potrzebujesz wysokiej jakości urządzeń do wyposażenia pralni przemysłowych, nie zapomnij odwiedzić gp-pralnia.pl.

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny z GastroProdukt – piec konwekcyjny

Piec konwekcyjny to sprzęt, bez którego wiele lokali gastronomicznych nie mogłoby funkcjonować. Może mieć różne przeznaczenie. Przydaje się chociażby w kawiarniach, lokalach typu fast-food, piekarniach i sklepach. Przykładowo, pozwala na przygotowanie burgerów, zapiekanek, mięs, ciast czy świeżego pieczywa.

Tego typu urządzenia (w zależności od modelu) mogą posiadać m.in. duży zakres regulacji temperatury, funkcję grilla oraz system nawilżania przeznaczony do nawet najbardziej wykwintnych wypieków. Niektóre są w wersji na gaz, inne na prąd. Sprawdzają się zarówno w niewielkich, jak i dużych lokalach gastronomicznych.

Zobacz także: https://www.ostw.pl/jak-wybrac-profesjonalne-wyposazenie-do-restauracji/

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny z GastroProdukt – witryna chłodnicza

Witryna chłodnicza to profesjonalny sprzęt gastronomiczny, umożliwiający doskonałą prezentację sprzedawanych produktów. Mówimy tu o szklanej konstrukcji, za którą mogą się znaleźć na przykład ciasta, desery, kanapki, przygotowywane na miejscu jogurty z dodatkami, a także składniki, które klienci mogą dobrać do zamawianych dań. Przy okazji warto zaznaczyć, że swoją odmianę witryn chłodniczych mają sklepy mięsne – tam przechowywane są różnego typu wyroby mięsne.

Co ważne, we wspomnianych urządzeniach zawsze panuje obniżona temperatura. Dzięki temu, jakość produktów idzie w parze z ich atrakcyjną prezentacją.

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny z GastroProdukt – piec cukierniczy

Na wyposażeniu każdej cukierni oraz piekarni musi się znaleźć profesjonalny piec cukierniczy. To właśnie w nim przygotowywane są najróżniejsze wypieki – m.in. ciasta, croissanty, zapiekanki i chleb. Tego typu urządzenia są wydajne, pozwalają na przygotowanie wielu różnych przysmaków w tym samym czasie. Są również łatwe w czyszczeniu.

Przekonaj się o korzyściach bezpośrednich zakupów u producenta – GastroProdukt oferuje niezawodne wyposażenie gastronomii i kompleksową obsługę doradczą dla Twojego biznesu. Sprawdź na http://gastroprodukt.pl/pojemniki-termoizolacyjne

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here