Premixy to jedna z kilku możliwości, kiedy chcemy cieszyć się ciekawym smakiem e-papierosa. Cieszą się obecnie ogromną popularnością, co zawdzięczają wszystkim zaletom, które je cechują. Zastanawiasz się, jakie to zalety? Już odpowiadamy na twoje pytanie!

Pozwalają uzyskać taką moc, jaką faktycznie chcesz

Przede wszystkim warto zacząć od tego, że do e-papierosa dodajemy liquidy, czyli mieszanki składające się z bazy oraz substancji smakowo-zapachowych. Nie wlewamy do nich samych premixów! Używamy ich w mieszance, która tworzy nam domowej produkcji liquid, odpowiadający liquidom dostępnym w sklepach.

Premixy mają tę zaletę nad gotowymi liquidami, że pozwalają w bardzo łatwy sposób tworzyć mieszanki o dowolnej mocy. Wystarczy wybrać odpowiednią bazę nikotynową lub beznikotynową i zmieszać ją z premixem w podanych stosunkach objętości. Efekt będzie zależny od wzajemnych proporcji tych dwóch składników, co oznacza, że dodając więcej lub mniej premixu do bazy, możemy cieszyć się bardziej nikotynowym bądź mniej nikotynowym e-papierosem.

Dla miłośników papierosów elektronicznych bez nikotyny

Być może należysz do tych osób, które cenią sobie papierosy elektroniczne ze względu na ich smak, a nie na zawartość nikotyny. Jeśli tak, premixy to świetna okazja do tego, byś cieszył się właśnie zachwycającymi smakami i zapachami, bez potrzeby zażywania tej uzależniającej substancji. Wystarczy, że sięgniesz po bazę beznikotynową i voila!

Możliwości eksperymentowania są jeszcze większe

Premixy to przede wszystkim okazja do tego, by eksperymentować z nowymi liquidami i ich smakami. Często mają one znacznie bogatszą ofertę smakową niż zwykłe liquidy, co na pewno będzie dla ciebie okazją do tego, by nieco rozszerzyć swoje doświadczenia związane z elektronicznymi papierosami.

Zastanawiasz się, które będą najlepsze dla ciebie? Nie dowiesz się tego, dopóki nie skosztujesz. Dlatego zapraszamy cię na stronę https://premixowo.pl/, gdzie znajdziesz najróżniejsze smaki premixów, zarówno dla wielbicieli deserowych, jak i bardzo słodkich aromatów.

Mogą wystarczyć na bardzo długo, jeśli sięgniesz po longfill

Nieważne, jaki smak lubisz, jeśli masz ten jeden ulubiony (albo kilka) na pewno nie chcesz, aby szybko się skończył. Nikogo to nie dziwi, dlatego specjalnie z myślą o osobach, które wybrały już swoich ulubieńców, powstały longfille. Są to premixy o  większej objętości, które doskonale nadają się dla osób lubiących długie serie inhalacji, bez potrzeby częstej zmiany smaku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here