Kiedy Twój telefon komórkowy wciąż się zacina lub przegrzewa szukasz pomocy w serwisie telefonów komórkowych. Udajesz się tam również wtedy, gdy w najmniej odpowiednim momencie siła grawitacji wygrywa z Twoim refleksem i ekran telefonu zostaje roztrzaskany w drobny mak. Co warto wiedzieć na temat napraw telefonów, zanim oddamy swój model do naprawy?

Przede wszystkim ważne jest zapoznanie się z ofertą danego serwisu – należy sprawdzić czy naprawiane są modele danego producenta, a także czy zakres wykonywanych usług obejmuje usterkę, z którą chcemy się zgłosić. Ponadto warto też dowiedzieć się jak wygląda aktualny cennik – wiadomo, że naprawy telefonów nie należą do najtańszych, a nikt nie chce zostać niemile zaskoczonym przy odbiorze swojego telefonu z naprawy. Istotne jest także dokładne ustalenie z serwisem co będzie wykonywane i wymieniane, a także otrzymanie takiej informacji na piśmie. Nie należy zapomnieć o wystawieniu przez serwis paragonu lub faktury za wykonane usługi. Wiele serwisów oferuje gwarancję na dokonywane naprawy, jednak do ewentualnych reklamacji konieczny będzie dowód zakupu. Aby zapoznać się z przykładową ofertą i cennikiem serwisów warto przejrzeć strony serwisów telefonów komórkowych z Łodzi. Jest to istna kopalnia świetnych fachowców z tej branży.

uszkodzony telefon

Czy warto naprawiać mocno uszkodzony telefon?

Wszystko zależy od cen rynkowych części i podzespołów, które wymagają naprawy lub wymiany. Zazwyczaj naprawa jest opłacalna i w szybkim czasie oraz niewielkim kosztem wraca do nas nasz sprawny telefon. Bywają jednak sytuacje, kiedy uszkodzenia telefonu są tak duże, że wartość naprawy przewyższa wartość danego modelu telefonu.

Warto pamiętać, że serwis telefonów komórkowych Łódź to nie tylko naprawy. W takich miejscach możemy odświeżyć nieco design naszego telefonu poprzez zmianę case’a, założenie szkła hartowanego czy zakup oryginalnych dodatków.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here