Jeśli zmagasz się z problemem miejscowego łysienia i chciałbyś temu zaradzić w sposób długotrwały – przeszczep włosów może okazać się idealnym rozwiązaniem. O technikach wykorzystywanych w transplantacji włosów oraz miejscach, w których warto poddać się zabiegowi, dowiesz się z poniższego artykułu.

Przede wszystkim – jakie techniki są warte uwagi?

Warto zwrócić uwagę na to, iż metoda jaką będziemy mieć wykonywany zabieg zależy od tego, jaką klinikę wybierzemy na przeszczep włosów Warszawa, jako stolica, naturalnie oferuje największy wybór klinik włosa, a z tym wiąże się również największy wybór technik.

Zdecydowanie na liście najpopularniejszych metod plasuje się technika FUE. Nazwa pochodzi od pierwszych liter anglojęzycznego znaczenia tej metody: Follicular Unit Extraction. Cały zabieg wykonywany jest przy znieczuleniu miejscowym, włosy (a właściwie mieszki włosowe) są pobierane z miejsc najbardziej pokrytych włosami, najczęściej są to boki głowy lub okolice potylicy, przy pomocy metalowej sztancy. Zabieg trwa kilka godzin, ale do zalet metody można zdecydowanie zaliczyć praktycznie brak blizn po nakłuciach.

Udoskonaleniem metody FUE jest metoda SAFER. Różnicą między metodami FUE a SAFER jest to, że do tej drugiej przy pobieraniu włosów wykorzystuje się automatyczny pistolet, który usprawnia pracę – zabieg trwa zdecydowanie krócej. To, czy będziemy mogli skorzystać z metody SAFER zależy od tego jaka zostanie wybrana Klinika włosa warszawa oferuje sporo takich punktów, dlatego jeśli zdecydujemy się na transplantacje włosów w Warszawie, istnieje duża szansa na to, że będziemy mieć możliwość skorzystać właśnie z tej usługi.

Jakie badania należy wykonać przed transplantacją?

Przede wszystkim podstawowe badania krwi, czyli morfologię. Przydatne okaże się również sprawdzenie układu krzepnięcia krwi i poziomu cukru. Niektóre kliniki przed przeszczepianiem włosów zalecają wykonanie badania ogólnego moczu.

Gdzie najlepiej wykonać zabieg przeszczepu włosów?

Jak zostało już wcześniej wspomniane, im większe miasto, tym większy wybór klinik i metod transplantacji włosów. Zatem, jeśli szukasz najodpowiedniejszego miejsca, w którym wykonywane jest przeszczepianie włosów Warszawa może okazać się idealnym miastem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here