Liposukcja to zabieg kosmetyczny polegający na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Procedura odsysania tłuszczu ma za zadanie wymodelowanie sylwetki i stanowi alternatywę dla tradycyjnych metod walki z krągłościami.

Liposukcja – kto powinien zdecydować się na odsysanie tłuszczu?

Nie wszystkie osoby, nawet pomimo szczerych chęci i ogromnych starań, są w stanie samodzielnie poradzić sobie z utratą niechcianej tkanki tłuszczowej. Bardzo często czynniki genetyczne, choroby czy chociażby brak konsekwencji w odchudzaniu uniemożliwiają nam osiągnięcie wymarzonego celu, jakim jest posiadanie szczupłej i wymodelowanej sylwetki.

Liposukcja jest więc polecana wszystkim, którzy od dłuższego czasu bezskutecznie walczą z utratą nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Jakie są zalety odsysania tłuszczu?

Zabieg liposukcji pozwala w szybki i trwały sposób pozbyć się niechcianego tłuszczu. Dzięki liposukcji możemy zmienić wygląd tych części ciała, których nie jesteśmy w stanie zmodyfikować za pomocą ćwiczeń. Liposukcja na trwałe usuwa tłuszcz i tylko od nas zależy utrzymanie jej efektów.

Warto podkreślić również to, że liposukcja to stosunkowo bezpieczny zabieg, któremu może poddać się większość pacjentów. Kolejną zaletą zabiegu jest to, że oprócz usuwania tłuszczów pomaga również w eliminacji cellulitu z organizmu. Odsysanie tłuszczu pozwala nam na nowo pokochać nasze ciało i poczuć się dobrze we własnej skórze.

Odsysanie tłuszczu cena – ile zapłacimy za liposukcję?

Cena zabiegu liposukcji będzie zależeć od wielu czynników. Na koszt zabiegu wpłynie między innymi miejsce na ciele, z którego usuwany będzie tłuszcz. Bez względu na to, na który rodzaj liposukcji się zdecydujemy i gdzie przeprowadzony zostanie zabieg, zawsze trzeba liczyć się z tym, że za odsysanie tłuszczu zapłacimy co najmniej kilka tysięcy złotych.

Liposukcja brzucha cena, Liposukcja ud cena – za który z zabiegów zapłacimy więcej?

Tłuszcz gromadzący się w okolicach brzucha i ud to udręka wielu pacjentów. Nadmiar tkanki odkładający się w tych miejscach jest szczególnie trudny do wyeliminowania za pomocą diety czy ćwiczeń, dlatego też liposukcja brzucha i ud to jedne z najczęściej wybieranych zabiegów. Za liposukcję ud zapłacimy od 5 do 12 tysięcy złotych, natomiast cena liposukcji brzucha będzie wahać się w graniach 5-8 tysięcy złotych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here