Impreza 18-stkowa to niewątpliwie jedna z najhuczniej obchodzonych okazji w naszym życiu. Wraz z wkroczeniem w dorosłość wiele się zmienia, więc warto to przyjęcie urządzić „z przytupem”. A jak ozdobić salę na tę okazję? Przydadzą się balony na 18, a może inne akcesoria? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Jak urządzić niezapomnianą imprezę?

Chcąc zorganizować niepowtarzalną imprezę 18-stkową warto pomyśleć przede wszystkim o temacie przyjęcia. Najbardziej zapadają bowiem w pamięć te charakterystyczne wydarzenia. A tematem może być niemal wszystko. Impreza w stylu Jamesa Bonda? Hawajskie party ze spódnicami z trawy i kwiatowymi naszyjnikami? Każda opcja jest dobra. Oczywiście można namówić gości, by przebrali się w stroje reprezentujące daną tematykę. Można też zadbać o tematyczne dekoracje. Do ozdobienia imprezowej sali można natomiast wykorzystać różnorodne akcesoria. Część z nich da się po prostu kupić w specjalistycznych sklepach, a inne można wykonać samodzielnie. Na imprezę w stylu boho warto wybrać dużo roślinnych akcentów i naturalną kolorystykę. Nie zaszkodzą też modne koronki oraz materiały bliskie naturze, w tym chociażby len. W to wszystko można wkomponować też białe balony na 18 lub inne, w delikatnych i naturalnych barwach.

Balony na 18 – czy to dobry pomysł?

Popularną ozdobą sali na imprezę 18-stkową są również balony na 18. Mowa o charakterystycznych dodatkach w kształcie cyfr albo klasycznych balonach z nadrukowanymi „18-stkami”. To dodatek, który nikomu nie pozwoli zapomnieć o tym, jaką okazję właśnie świętujemy. Niektórzy organizatorzy 18-stek decydują się nawet na oryginalny wystrój sali, polegający na zapełnieniu dostępnej przestrzeni takimi właśnie balonami na 18. Wygląda to niesamowicie, szczególnie wtedy, gdy liczba balonów jest wręcz przytłaczająca. Oczywiście balony na 18 można przy tym swobodnie rozrzucić po całej sali. Świetną opcją jest także zakup butli z helem, którą napełnimy balony. Wówczas będą się one unosiły. Na imprezach plenerowych polecamy natomiast dołożenie do nich rodzaju ciężarków, które zadbają o to, by balony na 18 nie odleciały.

Gdzie kupić dekoracje na 18?

Balony na 18 i inne akcesoria warto kupować w specjalistycznych sklepach z tego typu ozdobami. Tam można bowiem znaleźć najszerszy wybór produktów. Te akcesoria dostępne są również w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Warto stawiać na modele wykonane z trwałych i niezawodnych materiałów. Chodzi bowiem o to, by przetrwały całą imprezę. Decydując się na napełnienie balonów z helem warto także upewnić się, czy dany rodzaj nadaje się do tego celu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here