Twoi przyjaciele właśnie wprowadzili się do nowego mieszkania i urządzają parapetówkę? Jeśli nie masz pojęcia, co im z tej okazji podarować, sprawdź naszą listę z pomysłami na prezenty. Spróbujemy zainspirować Cię i sprawić, że uszczęśliwisz domowników swoim prezentem. 

Przeczytaj też: http://www.rotunda.pl/idealny-prezent-na-parapetowke-co-kupic-zeby-zadowolic-domownikow/

Parapetówka i prezenty na nowe mieszkanie

Jeśli wybierasz się na przyjęcie z okazji przeprowadzki do nowego domu lub mieszkania kogoś bliskiego lub znajomych, nie odkładaj decyzji o zakupie prezentu na ostatni moment. Niezależnie od tego, czy będzie to kameralne spotkanie w groni kilku osób czy huczna impreza, pierwszy raz do ich nowego domu nie wybieraj się z pustymi rękami. Im szybciej zaplanujesz, co kupić im w prezencie, tym lepiej i bardziej komfortowo dla Ciebie. Możesz wybierać spośród przedmiotów praktycznych i funkcjonalnych. Możesz również postawić na coś zabawnego lub spersonalizowany prezent, który będzie idealny tylko i wyłącznie dla właściciela mieszkania. Możesz również dać mu zupełną swobodę w wyborze prezentu i podarować bon podarunkowy do sklepu z wyposażeniem wnętrz. Pomysłów jest mnóstwo, wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię.

Pomysły na parapetówkowe prezenty

O klimat każdego domu i mieszkania dbają dekoracje. To one sprawiają, że staje się ono przytulne, ma szczególną atmosferę i zarówno domownicy, jak i goście lubią spędzać w nim czas. Jeśli więc wiesz, w jakim stylu właściciele urządzili swoje mieszkanie, spróbuj kupić im coś, co uzupełni ich dekoracje i ozdoby. Poduszki, poszewki na poduszki, koce, wazony, ramki na zdjęcia, świece zapachowe to całe mnóstwo różnych pomysłów, które idealnie sprawdzają się w taki sytuacjach.

Jeśli organizatorzy parapetówki są dopiero w trakcie uzupełniania swojego kuchennego wyposażenia, zapytajcie ich, jakich sprzętów małego AGD im jeszcze brakuje. Opiekacz do kanapek, toster, mikser, blender to takie prezenty, które są bardzo praktyczne, a jednocześnie nie wyczyszczą naszej kieszeni. Zadbaj o to, aby sprzęt był przede wszystkim dobrej jakości. Wybierz taki, który pochodzi o renomowanego producenta i da Ci gwarancję, że nie zepsuje się po kilku użyciach.

Wspomnieliśmy już o tym wyżej, ale warto zrobić to jeszcze raz. Karta podarunkowa, zasilona wybraną przez Ciebie kwotą, którą domownicy zrealizują w markowym sklepie z wyposażeniem wnętrz jest również praktycznym i bardzo dobrym pomysłem na prezent z okazji parapetówki. Dajesz w ten sposób mieszkańcom nowego domu swobodę wyboru prezentu i nie narzucasz swojej woli. Dzięki temu oboje jesteście naprawdę zadowoleni.

Zobacz też: http://jegoego.pl/czy-warto-podarowac-male-agd-w-prezencie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here