Na naszym Portalu Turystyki Dziecięcej znajdą Państwo bogatą ofertę kolonii letnich i obozów w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli pragną Państwo zapewnić swoim pociechom niezapomniane wakacje, z pewnością nasza obszerna oferta spełni Państwa oczekiwania. Proponujemy letni wypoczynek w różnych zakątkach naszego pięknego kraju.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Nasze obozy młodzieżowe są organizowane ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa. Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji turystyki dziecięcej. Zatrudniamy profesjonalną, zaangażowaną pełną pasji kadrę. Pod ich opieką dziecko spędzi ciekawie i aktywnie wakacje. Zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznych stanowi priorytet dla każdego opiekuna.

Aktualną ofertę można szybko i sprawnie wyszukać na naszej stronie internetowej https://www.kogis.pl/obozy podając podstawowe informacje. W naszej ofercie mamy kolonie dla dzieci w wieku 6-11 lat oraz obozy młodzieżowe 12-19 lat.

Obozy nad jeziorem w Czaplinku i Ostrzycach

Nad jeziorem Drawskim młodzież wypoczywa w ośrodku z dużym terenem rekreacyjnym, placem zabaw, kortem tenisowym, boiskiem i chatą do grillowania. Noclegi ma w czystych, zadbanych pokojach 2-5- osobowych z łazienkami w bardzo dobrym standardzie.

W Ostrzycach, w samym środku Szwajcarii Kaszubskiej posiadamy ośrodek nad jeziorem blisko centrum i plaży. Mieszkamy w pokojach w 2-5- osobowych z łazienkami. Z pokoi mamy widok na piękne jezioro i rezerwatem przyrody „Ostrzycki Las”. Na terenie zielonym znajduje się plac zabaw, piękny ogród, grill, sala do zajęć, piłkarzykami i stół do ping-ponga.

Obozy nad morzem w Darłówku i Łazach

W Darłówku młodzież ma zakwaterowanie w wygodnym, nowoczesnym ośrodku 350 od plaży, w turystycznym centrum miasteczka. Pokoje 4-osobowe z łazienkami. Teren zielony wokół ośrodka wyposażony jest w siłownie pod chmurką, plac zabaw, boisko i stoły do ping-ponga. Na plaży posiadamy własny sektor kolonijny z zespołem ratowników. Tutaj dzieci pod czujnym okiem ratowników zażywają kąpieli morskich i słonecznych.

Natomiast ośrodek wypoczynkowy w Łazach znajduje się przy samej plaży. Nocujemy w pokojach 3-osobowych z łazienkami. Ośrodek jest świeżo po remoncie. Na terenie zielonym podobnie jak w Darłówku, znajduje się siłownia pod chmurką, plac zabaw oraz profesjonalne boisko wielofunkcyjne, plac do gry w giga szachy, kryta wiata grillowa. Tutaj również posiadamy własną plażę z zespołem ratowników.

Obozy w górach

Do dyspozycji młodzieży jest obiekt Camp Sokole Góry w Biskupicach. Mieszkamy na rancho-gospodarstwie agroturystycznym w murowanych domkach 4-osobowych. To idealne miejsce dla miłośników przyrody oraz osób lubiący kontakt ze zwierzętami. Są tutaj dwa place zabaw, basen ogrodowy, stajnia dla koni, zagroda króliczków, duży sportowy tor sprawnościowy (OCR).

Na wszystkich obozach jemy trzy razy dziennie plus podwieczorki. Ewentualne diety dziecka należy zgłosić pisemnie przy zapisie, niektóre diety mogą być dodatkowo płatne.

Tematyką obozów Kogis

W naszej ofercie mamy bardzo duży wybór obozów tematycznych, dzięki którym dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje. Oto propozycje wyjazdu, na który mogą Państwo zapisać swoje dziecko:

– Obóz taneczny wakacyjny rytm

– obóz aktywny fit & sport nad morzem

– strefa fit – obóz fitness dla młodzieży

– obóz jeździecki dla młodzieży na jurze

– ninja warrior – obóz sportowy dla młodzieży

– obóz sportowo – paintballowy na kaszubach

– fitness camp & zumba – obóz młodzieżowy

– obóz sport mix w czaplinku – namioty safari

– obozy żeglarskie

– obóz teatralno – aktorski na kaszubach

– obóz komiksowy nad morzem.

Ponadto dla chętnych, dodatkowe płatne mogą być przeprowadzone zajęcia fakultatywne np. wycieczki do parku linowego, rejsy, paintball.

Jeśli chcesz zapewnić dziecku ciekawe i bezpieczne wakacje to tylko z Portalem Turystyki Dziecięcej-KOGIS

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here