Jak połączyć ze sobą niską cenę i świetną jakość mebli? Okazuje się, że te dwa czynniki tylko na pozór się wykluczają. Dobrze skonstruowany, funkcjonalny i niezawodny mebel wcale nie musi być drogi. Czasem wystarczy odrobina pomysłowości, by stworzyć rozwiązanie genialne, które zaspokoi oczekiwania każdego, potencjalnego użytkownika.

Biel – kwintesencja piękna

O wyjątkowości i ekskluzywności mebli decyduje w znacznej mierze ich barwa. Biel zawsze prezentowała się wyjątkowo, a w połączeniu z laminowanym, odpornym na ścieranie drewnem, prezentuje się nadzwyczaj pięknie. A jeśli doda się do tego krawędzie obite miękkim tworzywem ABS, to efekt ten pozostanie z użytkownikiem mebli na długie lata.

Ekskluzywne fronty meblowe

Piękno i ekskluzywność mebli można podkreślić poprzez odpowiednio dopasowane i wyrafinowane fronty. Fabryka mebli Akord oferuje swoim klientom zarówno fronty laminowane, jak i akrylowe. Każdy z nich wyróżnia się wyjątkowym efektem, który – dzięki zastosowaniu wielowarstwowej powierzchni lakierniczej – został stworzony na wysoki, emanujący pięknem połysk.

Wysokiej jakości okleina

Na korzyść niniejszych mebli przemawia również zastosowana do ich produkcji okleina. Jest to wyjątkowa odmiana papieru, która – znana jako melanina – charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uderzenia zewnętrzne. Mało tego – dzięki specjalistycznym technikom impregnacji udało się ją dodatkowo wzmocnić. Efekt ten pogłębiła dodatkowa, pokrywająca fronty warstwa lakieru.

Jakość na wyciągnięcie ręki

Dobry mebel wcale nie musi być drogi. Zasada ta działa również w drugą stronę: drogi mebel nie zawsze musi być dobry. Zwłaszcza, że:

– strukturę mebla można łatwo wzmocnić za pomocą dostępnych technik impregnacyjnych i lakierniczych,

– białe drewno laminowane w kolorze białym prezentuje się doskonale i to nawet w nowoczesnych, ekskluzywnych wnętrzach,

– starannie wykończony front to połowa sukcesu,

– wprowadzenie przeszkleń sprawia, że konstrukcja mebla prezentuje się lekko i tworzy wokół siebie niezwykłą aurę światła,

– o jakości mebla decydują obicia ABS; to one „przyjmują”na siebie pierwsze uderzenia, chroniąc drewno i fronty przed mechanicznymi uszkodzeniami,

– dobrze zabezpieczone fronty są odporne na zabrudzenia, dzięki czemu meble laminowane i akrylowe zachowują swe piękno przez lata.

Podsumowując, staranność i dbałość o szczegóły to kwintesencja dobrych mebli. To one, a nie wydane pieniądze, świadczą o ich wyjątkowości. Co ważne, tylko profesjonalny sklep z meblami udostępnia takie modele we własnym asortymencie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here