Zaburzenia erekcji to schorzenie, z którym obecnie w Polsce boryka się ponad 1,5 miliona mężczyzn w różnym wieku. Związane jest ono z niemożnością osiągnięcia lub utrzymania wzwodu przez czas, który pozwoli na odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. W ten sposób nie są oni w stanie cieszyć się z przyjemniejszego aspektu życia, jakim to jest właśnie seks.

Schorzenie związane z zaburzeniem erekcji dla wielu mężczyzn stanowi bardzo krepujący problem, o którym nie chcą mówić. W znacznym stopni odbija się ono na ich poczuciu własnej wartości, pewności siebie, a także i kontaktach z płcią przeciwną. Wielu z nich decyduje się na zrezygnowanie ze współżycia seksualnego, zamiast spróbować zastosować takie sposoby, które pozwolą im na przywrócenie erekcji.

Podłoża niemożności osiągnięcia lub utrzymania wzwodu mogą być różne, na które to ma wpływ wiele czynników zarówno tych związanych z przyczynami organicznymi, jak i tych występujących na tle psychicznym. Stąd też warto jest się zastanowić, czy prowadzony przez nas tryb życia nie przekłada się na problem związany z odbyciem stosunku płciowego. Do czynników, które mogą powodować brak erekcji możemy zaliczyć m.in. siedzący tryb życia, w którym nie ma dostatecznej aktywności fizycznej, nadmierny stres, a także i sięganie po różnego rodzaju używki.

Jak powinno przebiegać leczenie impotencji?

Na przebieg leczenia impotencji bardzo duży wpływ mają czynniki, które miały duży wpływ na jej pojawienie się. Tak, więc jeżeli w głównej mierze zaburzenie erekcji związane było z takimi bodźcami jak używki, zła dieta, czy też stres, najlepszym rozwiązaniem będzie wyeliminowanie wspomnianych, szkodliwych czynników. Z kolei w przypadku osób, u których niemożność odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego związana jest z posiadanymi chorobami, a tym samym stosowanymi lekami, niezbędna będzie konsultacja z lekarzem. Oczywiście w obu tych przypadkach należy pamiętać, że zmiana nawyków lub leków, aby pozwoliła na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, będzie wymagała czasu.

Natomiast w przypadku tych wszystkich mężczyzn, którym zależy na szybkim rozwiązaniu problemu związanego z zaburzeniami erekcji, co pozwoli na szybkie cieszenie się seksem, doskonałym rozwiązaniem okaże się sięgnięcie po sildenafil. Wspomniana substancja to tak naprawdę silny, wybiórczy inhibitor fosfodiesterazy typu 5, którego skuteczność została udowodniona i udokumentowana przez liczne badania.

Maxon Forte to preparat zalecany na leczenie impotencji, który dzięki temu, że w swoim składzie posiada sildenafil, daje możliwość na odbycie w pełni satysfakcjonujące stosunku płciowego. Wystarczy, ze preparat, występujący w postaci tabletki, zostanie przyjęty godzinę przez planowanym współżyciem.

Poprzez wykorzystanie w Maxon Forte, substancji, jaką jest sildenafil, dochodzi do rozkurczu mięśni gładkich w prąciu. W ten sposób zostaje umożliwiony dopływ krwi, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie nie tylko silnej, ale co ważniejsze również długotrwałej erekcji. Preparat dostępny jest w aptece bez recepty.

Oczywiście na rynku mamy również dostęp do wielu innych sposobów leczenia impotencji, do których możemy zaliczyć m.in. leczenie chirurgiczne oraz iniekcję substancji leczniczych do ciał jamistych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here